من آمده ام وای وای من آمده ام :دی از این آهنگ متنفرم واقعا. ولی من آمده ام با سرخوشی آمده ام وای وای من آمده ام . :دی فکر کنم الان معلومه که چه کاری از مغزم کشیدم :دی

الان یعنی واقعا جنازه ام. دلم میخواد بخوابم اما میخوام شب رو بیدار بمونم هنوز برنامه ای که نوشتم رو تموم نکردم.باید قهوه بخورم. البته برنامم زیاد نمونده ها ولی خب یه خورده طول کشید. خیلی سخت ولی من بالاخره مدیریت زمان رو یاد میگیرم. هرجوری که شده. امروز برنامه یک سالمو نوشتم. یعنی قبلا نوشته بودم اما فقط کتابامو حساب کرده بودم که چی به چیه چجوری باید بخونمو کی که برسم به همش و مرورشون. بقیه کارامو فراموش کرده بودم. کتابهام و زبان انگلیسی و زبان فرانسه در راس کارهام قرار دارن. متاسفانه امسال نمیتونم عکاسی کنم اگه بخوام تمرکزم روی برنامم باشه و قبولی و کار کردن نمیرسم هم اینورو داشته باشم هم اون طرف رو. میتونم از زبان بزنم اما زبان از واجبات باز و حیف شروع کردم ولش کنم میخوام یاد بگیرم زودتر عین بی سوادا نباشم که نتونم چیزیو بخونم چه انگایسی چه فرانسوی. در نتیجه از الان تا فروردین سال ۱۴۰۰ من با این برنامه پیش میرم. البته یه برنامه در واقع کلی تره بعد برنامه هفتگی دارم و بعد برنامه روزانه. و عمل هم البته مهمه که تمام توانمو میزارم تا انجامش بدم. امروز که از پسش بر اومدم وقت هدر ندادمو همش پای میز بودم. ولی برای این که دق نکنم از دوری عکاسی تصمیم گرفتم که واسه دل خودم برم آخر شبها راجع بهش سرچ کنم عکاسی ببینم بخونم بهتر از هیچی که ارتباطمو کامل باهاش قطع کنم. ولی مجبورم. من نمیخوام ولی خب امسال باید طاقت بیارم. شایدم یه مدت که بگذره جای خالی باز بشه براش خدارو چه دیدی. من میدونم اگه برناممو عمل کنم احتمال قبولیم میره بالا و امیدوارم که بتونم و اتفاق بیفته. 

خلاصه که امروز درگیر این ها بودم. برنامه های دیگه ای هم برای عکاسی داشتم ولی فکر نکنم با این وضعیت بشه عملیش کرد فعلا باید دید چی پیش میاد. 

فقط با زیاد کار کردن آرزوهام برآورده میشه. فقط امسال رو وقت دارم تا تلاش کنم. بریم با هم این یک سال رو داشته باشیم. من به آینده ام امیدوارم. امیدوارم من و دوستهام بتونیم واقعا کار کنیمو نتایج خوبی از تلاشهامون بگیریم. من تنها نیستم و این خودش انگیزه بخش هست. 

برای امروز بهم خورده نگیر که محتوا تولید نکردم :دی روزای اول شروع دوباره سخته باید خودتو بندازی رو غلطک تا راه بیفتی حتی اگه کارت زیادم نباشه چه برسه به این که برنامت سنگین هم باشه. 

امشب بییدار میمونم تا کی نمیدونم تا هروقت که شد. بدبختی اینه خوابم دست خودم نیست و نمیتونم کنترلش کنم بخوابم معلوم نیست کی بیدار شم :/ شایدم باید برای اینم فکری کنم. مثلا ۲۴ ساعت بیدار بمونم تا سر وقتش بخوابمو دوباره تنظیم شم.اره همینکار رو میکنم تا فردا شب بیدار میمونم. و دیگه این که باید ماهانه کلی کتاب بخرم :( روم نمیشه به بابام بگم یعنی گفتنش سخت بود گناه داره خیلی چون قیمتها هم بالان کاش میتونستم کار کنم اینجوری خیلی بهتر بود ولی به خاطرشون واقعا باید نتیجه مثبت بگیرم. امیدوارم بتونم. جدا از کتابهای فلسفه کتابهای زبانم هست. واسه فرانسوی که باید دوره های مصطفی شالچی رو بخرم فعلا یکیشو خریدم زیادم قیمت بعضیاش بالا نیست ولی دوره های عمومی و ۱۰ ساعت کلاس خصوصیش بالاست. و من نمیدونم چیکار کنم. فعلا همون قیمت مناسب هارو میگیرم اگه راه بیفتم باقی راهو خودم میرمو کتاب میخرمو میخونم که برام به صرفه باشه. مثل زبان که احتمالا کلاس نمیرم دیگه و خودم قویش میکنم. همونجور که تا الان کردم از پسش بر میام. شاید این بهتر باشه و خب میدونم اونا مشکلی ندارن از همه چیشون به خاطر منو مها میزنن ولی دقیقا به این دلیل نمیخوام و ناراحت میشم و دلم نمیخواد بگم ولی چاره ی دیگه ای ندارم. براشون جبران میکنم اما امسالو مجبورم تو خونه بشینم اگه میخوام اتفاق بیفته. هرچند که دلم نمیخواد مثل دخترای بابا گوریو باشم :(((( و از این نظر رروم فشار هست. دلم نمیخواد اذیت بشن یعنی بابام کار میکنه وظیفه نداره خرج من ۲۶ ساله رو بده هرچند که میده ولی این ناراحت کنندست. فعلا هیچ راه حلی ندارم نمیتونم برم سرکار چون میدونم جدا از وقتش برام حواشی زیادی خواهد داشت که اصلا نه آمادگیشو دارم و نه برام خوب هست و تمرکزم رو هم میگیره حتی نمیدونم دنبال چه کاری باید برم که محیط مناسبی داشته باشه :/ این زمونه واقعا هرجایی نمیشه رفت دیدم که میگم :/ اصلا حوصله این چیزارو ندارم. بگذریم بهتره برم. فعلا

2611 : برنامه

2793 : برنامه

ولی ,کنم ,رو ,برنامه ,هم ,ام ,آمده ام ,من آمده ,دلم نمیخواد ,دیگه ای ,به این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

maneli-life خـــبــرِ آفـــاق جی جی دانلود طبیعت و محیط زیست تالش خرید شماره مجازی تلگرام (فعال شده) بلاگی برای فایل فولدر برتر فایل شهر فرهنگ سایت رسمی احمد خدری